fbpx
Select Page

Best days

Your wedding band
Logo

Wedding band for your best day

In today’s world every proper wedding must have a great band. And that’s exactly why we are here. Are you planning a grand party with everything included or do you wish for a romantic intimate atmosphere? We can do both.

We will provide musical accompaniment for the entire wedding and ensure that your day is the best in every respect!

Our repertoire includes a wide range of music genres, including pop, rock, R&B, and many others. We have extensive experience performing at various types of events, such as weddings, corporate parties, festivals, and private celebrations.

Mejdan U Brabců
Mejdan U Brabců

Great band, great wedding

We can guarantee the quality of our production with a 15-year history in the music industry. We honor the traditions of bands with classic rock setups – drums, guitars, and bass guitar, with the exceptional element being the violin of our fantastic singer Anča. Careful selection of songs and the diversity of personalities in the band will engage truly everyone. Believe that even your grandmothers will enjoy themselves!

Music for the ceremony from a speaker? How about acoustic versions of favorite “entrance” songs instead. The bride’s arrival to the sound of violin and guitar will bring tears to even the toughest guys.

Invite us to your wedding and experience a fresh breeze in the world of wedding bands. You won’t regret it!

Wedding packages

Unplugged

3 hours of live music

Violin, vocals, guitar, drums

Professional sound system

Party lights

First dance on your wish

1 hour from Prague travel included

Beyond that 10kč/km

More information:

30 000,-

Party hard

4 hours of live music

Full Best Days band

Professional sound system

Party lights

Selecion from 80 songs

First dance of your choice

1 hour from Prague travel included

Beyond that 10kč/km

More information:

40 000,-

Best Day

5 hours of live music

Full Best Days band

Professional sound system

Party lights

Selecion from 80 songs

Violinist

Live music for ceremony

Afterparty with DJem

First dance of your choice

2 more songs by request

Travel included

More information:

50 000,-

Haven’t chosen a specific package? Write to us with your vision and we’ll surely figure something out.

Photos are essential

happy couples

Niky a Dan

“Svatební kapelu jsme měli na naší hroší svatbě v červenci 2021. Byla to ta nejlepší volba a jasně vám napíšu proč. Playlist je naprosto top. Zašlou vám Spotify seznam a vy si jen vyberete, co preferujete. Zda víc CZ nebo zahraniční muziky, víc ploužáků nebo pořadnej rock’n’roll.. Já měl dokonce tu troufalost a poprosil je o nacvičení “hledá se žena” od Mandrage jako překvapení pro manželku a nebyl to žádný problém. Společně jsme píseň nacvičili a vyšlo to na jedničku. Suma sumárum – Svatba byla pařba jak řemen a kdyby to šlo, pořádáme svatbu s touhle kapelou každej rok!”

Dan & Nicolle

Marika a Adam

“Už od prvního songu se parket naplnil a byl plný po zbytek večera. Vždycky, když Best Days nastoupili po pauze, tak znovu roztančili celou svatbu. Naučili se pro mě i mojí oblíbenou pecku “Friday I’m in Love” od The Cure, což pro mě hodně znamenalo. Od svatby jsem kluky doporučoval všem, protože hráli takové pecky, že naší svatbu udělali naprosto nezapomenutelnou.”

Adam & Marika

Niky a Kuba

“Rozpohybovat takhle rozličnou skvadru přejedených lidí, jakou svatební hosté rozhodně jsou, je velmi tvrdý oříšek. Kluci (a holka) z Best Days se této role zhostili na výbornou a přinesli tolik potřebnou dávku energie. Jejich repertoár se přesně trefil do našeho gusta a spolu s famózním hudebním výkonem všech členů kapely zajistili perfektní atmosféru. Skvělá míra interakce se všemi na parketu byla už jen třešničkou na dortu. Díky, že jste byli součástí “našeho” dne. Nemohli jsme vybrat lépe.” 

Kuba & Niky

 

Book your date right now

WRITE US YOUR VISION

Frequently asked questions

Kam jste schopni za námi dorazit?

Pokud se rozhodnete pro balíček „Best Day” je v ceně cesta kamkoliv po ČR. V ceně balíčku „Pařba jak řemen” a „Best Days Trio” je cesta do 1h od Prahy v ceně, poté si účtujeme 10 kč/km.

V místě naší svatby není k dispozici žádné ozvučení, je to problém?

Není! Vlastníme vysoce kvalitní zvukovou aparaturu, kterou dovezeme kamkoliv bude potřeba. Perfektní zvuk je pro nás zásadní.

Váš playlist je opravdu rozsáhlý, ale přesto jsem tam nenašel svou nejoblíbenější skladbu. Zahrajete mi jí?

Není problém! Pokud to bude v našich možnostech, za adekvátní příplatek jsme schopni se naučit téměř cokoliv. Dokonce v balíčcích „Pařba jak řemen” a „Best Day” je několik písní na přání v ceně.

Umíte zajistit i hudbu k obřadu?

Součástí balíčku „Best Day” je kompletní ozvučení obřadu včetně produkce živé hudby. Hudbu zajistí akustické duo (kytara a housle) a věřte, že ani oko otce nevěsty nezůstane suché!